Görüntülenme: 11733

Rate this post

“Eric Cem – Platini’yi Türk oynadı” için bir cevap

  1. Selim Karel dedi ki:

    Eic Kem’in oynadığı Transfer Film’in jeneriğini izledim ve gerçekten de okuğum people magazindeki gibi Fransızların yeni Tom Cruise ‘ü. Bence Kıvanç Tatlıtuğ ile kıyaslanacak kadar yakışıklı ve ayrıca Fransa’da Tiyatro Drama eğitimi alan Eric Kem çok başarılı karakter oyuncusu,bugün gazetede okudum kadarıyla yeni yayın döneminde Ay Yapımın yeni dizisi ”Fatma Gülün suçu ne” dizisinde Beren Saat ile oynamayı kabul eden Eric ekranlarda fırtına gibi esecek ve Türkiyen’inde Tom Cruise’ü olarak genç kızların gönlünde taht kuracak, bravo Türkiye seninle gurur duyuyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Eric Cem – Platini’yi Türk oynadı

 10 Eylül 2009  Fransa'daki Türkler

PAF takımlarında forma giyen Cem’e filmde futbolcu Christian Karembeu da eşlik etti. Çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlanan filmin galası, Cannes’da yapılacak.

Bibi Naceri onu seçti

Eric Cem, Michel Platini rolü için, ünlü yönetmen Luc Besson ile de çalışan senarist ve yönetmen Bibi Naceri tarafından birçok isim arasından seçildi. 26 yaşındaki oyuncuya bu filmin ardından teklif yağmaya başladı. Türkiye’de Gaye Sökmen Ajans’a bağlı çalışan Cem, ülkemizde bir sinema filminde oynamak için anlaşma imzaladı. Cem, gelecek dizi tekliflerine de sıcak bakabileceğini söyledi.

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=26325&rid=2368Etiketler: , ,

Yorumlar: Yroum (1) |