Ergün Görür ( Müthiş Türk müzik dünyasında )

Rusyada iş adamı Türkiyede sanatçı

Ergün Görür Kimdir?

Müthiş Türk müzik dünyasında… Rusya’nın başarılı iş adamı Ergün Görür, kısa süre önce piyasaya çıkardığı "Yalan Değil" adlı albümü ile müzik dünyasında adından söz ettirmeye başladı. Rusya’da iş adamı Türkiye’de sanatçı, Rusya’nın başarılı iş adamı Ergün Görür, kısa süre önce piyasaya çıkardığı ”Yalan Değil” adlı albümü ile müzik dünyasında adından söz ettirmeye başladı. Soğuk ülke Rusya’nın sıcak Türk’ü olarak Ergün Görür sessiz sedasız müzik dünyasında konuşulmaya başlandı. Müzik dünyasında farklı yorumu ve şarkıları ile dikkat çeken Ergün Görür ”Yalan
Değil” adlı albümü ile dikkat çekerken Rus gençleri mustafa sandal ve tarkan’ın ardından şimdi Ergün Görür’ü dinlemeye başladı. ”Yalan değil” adlı ilk albümü ile müzik dünyasına bomba gibi düşen Ergün Görür, aynı zamanda iş adamı olarak tanındığı Rusya’da Türk müziğini dilden dile taşıyor. Genç şarkıcı Ergün Görür ”Türkçe albüm hazırlamama rağmen Rusya’da kısa sürede ilgi görmesi beni oldukça şaşırttı. Henüz yeni bir albüm olmasına rağmen bir çok konser verdim. Bir Türk vatandaşı olarak Rusya’da gördüğüm ilgi gerçekten de beni çok duygulandırdı” dedi.
Müzik yapım şirketi Mes Yapım tarafından 100 bin adet piyasaya sürülen Ergün Görür’ün ‘Yalan Değil’ adlı kaseti çıkar çıkmaz 35 bin adetinin satıldığı belirtildi.

Related Posts

7 Comments

  1. evet çok müthiş şarkıları var bu şarkılar tüm güzel temiz kalpli kızlara gelsin

  2. slm ergün görür sarkilarin hepsini dinlemedim ama birtanesi varki ona bayildim, TAM SENINLE, süper olmus, eminim öbür sarkilarinda güzeldir.

  3. slm ergün görür sarkilarin hepsini dinlemedim ama birtanesi varki ona bayildim, TAM SENINLE, süper olmus, eminim öbür sarkilarinda güzeldir.

  4. çok şahane şarkılalarn var abi özellikle yalan değil o kadar güzelki bayıldm doğrusu seni dinlemeye devam edecem başarılar

Comments are closed.