Görüntülenme: 111.426

Rate this post

“Ergün Görür ( Müthiş Türk müzik dünyasında )” için 7 cevap

 1. alper dedi ki:

  evet çok müthiş şarkıları var bu şarkılar tüm güzel temiz kalpli kızlara gelsin

 2. hasret dedi ki:

  slm ergün görür sarkilarin hepsini dinlemedim ama birtanesi varki ona bayildim, TAM SENINLE, süper olmus, eminim öbür sarkilarinda güzeldir.

 3. hasret dedi ki:

  slm ergün görür sarkilarin hepsini dinlemedim ama birtanesi varki ona bayildim, TAM SENINLE, süper olmus, eminim öbür sarkilarinda güzeldir.

 4. okan dedi ki:

  ilk bakıþta adam nezarete atılmıþ izlenimi var

 5. Ali Dursun dedi ki:

  evet

 6. talip dedi ki:

  çok şahane şarkılalarn var abi özellikle yalan değil o kadar güzelki bayıldm doğrusu seni dinlemeye devam edecem başarılar

 7. talip bilgiç dedi ki:

  seni çok seviyorum abi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Ergün Görür ( Müthiş Türk müzik dünyasında )

 08 Ocak 2009  Rusya'daki Türkler


Değil” adlı albümü ile dikkat çekerken Rus gençleri mustafa sandal ve tarkan’ın ardından şimdi Ergün Görür’ü dinlemeye başladı. ”Yalan değil” adlı ilk albümü ile müzik dünyasına bomba gibi düşen Ergün Görür, aynı zamanda iş adamı olarak tanındığı Rusya’da Türk müziğini dilden dile taşıyor. Genç şarkıcı Ergün Görür ”Türkçe albüm hazırlamama rağmen Rusya’da kısa sürede ilgi görmesi beni oldukça şaşırttı. Henüz yeni bir albüm olmasına rağmen bir çok konser verdim. Bir Türk vatandaşı olarak Rusya’da gördüğüm ilgi gerçekten de beni çok duygulandırdı” dedi.
Müzik yapım şirketi Mes Yapım tarafından 100 bin adet piyasaya sürülen Ergün Görür’ün ‘Yalan Değil’ adlı kaseti çıkar çıkmaz 35 bin adetinin satıldığı belirtildi.Etiketler: , ,

Yorumlar: Yorum (7) |