Görüntülenme: 116.083

Rate this post

“Mehmet Ercan Göker: Almanya’da genç işadamı” için 2 cevap

  1. genel ilanlara bakarken tesadüf eseri gördüm bu haberi.. şunu belirtmem gerekiyorki sanırım selehattin bey cabuk unuttu kasselde minicar şirketini batırıp antalyaya kactıgını.. en acık şunu görüyorum ki, antalyada bi heves hemen sıgorta üzerine call center acıp.. mehmet bey gıbı aynı düzeyde asla olmasada yapmak ısteyısı sımdı mehmet bey antalyaya el atınca sanırım rakiplik söz konusu oldu ve bu yüzden gerek duydu bu habere.. bence aynayı önce kendine tutmalı..

  2. bana yardım ede bilrmisniz biri bnle iletişime gecsin lütfen ya bi yetkiliyle konusmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Mehmet Ercan Göker: Almanya’da genç işadamı

 05 Nisan 2011  Almanya'daki Türkler

2500 TL MAAŞ VAADİ
GAZETELERE verdiği ilanlarda ayda 2500 TL net maaş vaat eden Göker, ayrıca 15 bin TL’ye kadar da “prim” alınabileceğini söylüyor. Düzenlediği bilgilendirme toplantılarında Almanca konuşabilen müstakbel elemanlarına sigortaları nasıl pazarlayacaklarını öğreten Göker, toplantılarını büyük şehirlerin lüks otellerinde yapıyor.

İLANDA NE VAR?
TÜRKİYE’DE de sağlık sigortası pazarlamak için bir ağ kurmak isteyen Göker, “Çok iyi derecede Almanca bilen ve Antalya ofisinde çalışacak eleman arıyoruz. 2500 TL sabit maaş+ SSK+Prim (15 bin TL’ye kadar)” dediği ilanında, iki telefon numarası ve bir email adresi veriyor. Aynı ilanın bir de Almancası bulunuyor. [Selahattin DUYGU-KASSEL]Etiketler: , ,

Yorumlar: Yorum (2) |