Görüntülenme: 11705

Rate this post

“Türk kızı Sinem Saniye ABD yi fethetti..” için bir cevap

  1. ahmet dedi ki:

    cnnturkde performansin superdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Türk kızı Sinem Saniye ABD yi fethetti..

 23 Ocak 2009  Amerika'daki Türkler

şarkısına karşı uzun süre başa baş yarışan Sinem, dünyanın dört bir tarafından gelen Türklerin oylarıyla Yunanlı rakibine büyük fark attı. Türkiye saatiyle 19.00 ’da sona eren oylamanın ardından Sinem ’in, yarışmada oyların yüzde 72 ’sini, Yunanlı grubun oylarının ise yüzde 22’de kaldığı öğrenildi.

———————————————————————

Sinem Saniye zirveyi zorluyor

20 Şubat 2008 Çarşamba 01:10
Sinem Saniye Billboard Dünya Beste yarışmasında ikinci oldu.
Türk kızı Sinem Saniye her yıl binlerce kişinin katıldığı Billboard Dünya Beste yarışmasında ikinciliği kazanınca Amerikalı müzik otoritelerinin gözdesi haline geldi.

ÜNLÜLERLE BİRLİKTE

Billboard’un ABD’deki plak şirketlerine ve en büyük radyo ve TV kuruluşlarına gönderilecek olan yeni starlar CD’sinde, Sinem, “Boom Sheke Nana” isimli şarkısı ile yer alacak. Sinem’in Billboard Dünya Beste yarışmasında aldığı ikincilik ödülü, Branson şehrinde düzenlenecek olan ödül töreninde verilecek. Müzik dünyasının ünlü simalarının da yer alacağı ödül töreninin heyecanını yaşayan Sinem, “Yarışmaya dünyanın her köşesinden binlerce kişi katılıyor. Benim parçam, diğer kazanan parçalar ile birlikte bir CD’ye konacak, Amerika’daki en tanınan radyo, TV ve plak şirketlerine gönderilecek” dedi.

HER GÜN TEKLİF GELİYOR

Shakira ve Madonna gibi dünya yıldızlarıyla çalışan Fransız prodüktör Henri Scars Struck ile birlikte çalışan Sinem neredeyse her gün konser ve radyo programları için teklif aldığını da sözlerine ekledi. / haberturk

Diger habeiri icin Tiklayin=http://basariliturkler.ufoss.com/index.php/post/1301/Etiketler: , ,

Yorumlar: Yroum (1) |