Mustafa Okur – Barry Plant Emlak yilin en basarili elemani

Avusturalya'daki TürklerMustafa Okur – Barry Plant Emlak yilin en basarili elemani için bir yorum

Mustafa Okur – Barry Plant Emlak yilin en basarili elemani

Yıllardır Barry Plant Emlak firması bünyesinde toplumumuza hizmet veren Mustafa Okur, yılın en başarılı satış elemanları arasında. Avustralya’nın en büyük emlak firmalarından biri olan Barry Plant’ın Victoria eyaleti içerisinde 56 bürosu bulunuyor ve bu bürolarda yaklaşık 400 satış elamanı çalışıyor. Barry Plant, yılın en başarılı satış elamanlarını geçtiğimiz hafta düzenlenen törenle ödüllendirdi.

Mustafa Okur’a ödül

ödül alanlar arasında bir de Türk var. Barry Plant’ın Glenroy bürosunda satış elemanı olarak görev yapan Mustafa Okur, kendi bürosundaki satıcılar arasında birinci, Victoria genelinde ise 4’üncü oldu. ödülünü Glenroy Bürosu’nun direktörü Angelo Nestof’un elinden alan Mustafa Okur’a göre; başarının arkasındaki en büyük güç, istikrarlı çalışma ve toplumun güveni. Topluma layık olmak için daha çok çalışacağını ifade eden Mustafa Okur, şu anki emlak piyasasıyla ilgili önemli bilgiler de verdi.

Her şey normal

Faizlerin artmasıyla birlikte herkes emlak piyasasında büyük bir düşüş yaşanacağını bekliyordu. Birçok kişi de konuşulanlar üzerine evlerini bir an önce ellerinden çıkartmak için satışa koydu. Kim ne derse desin aslında durum hiç de öyle değil. Mustafa Okur, söylenenlerin aksine piyasada bir durgunluğun söz konusu olmadığını, tam tersine alıcı fazla olduğu için ev sıkıntısı çekildiğini söyledi. özellikle Melbourne’daki Meadows Heigts, Roxbourg Park ve Broadmeadows bölgelerinde ilk ev alanların dahi 250-260 bin dolara kadar fiyat verdiklerini ifade eden Mustafa Okur, faizlerin satışları etkilemediğini söyledi. Bu durumu yüksek kira fiyatlarına bağlayan Mustafa Okur, “kiralar yüksek olduğu için insanlara ev almak daha cazip geliyor” dedi.

One thought on “Mustafa Okur – Barry Plant Emlak yilin en basarili elemani

  1. Türkiyeden sevgiler selamlar. Başarılarınızın devamını dilerim. Mustafa bey sizlere İzmir-Dikili-ÇANDARLI da denize 300 m mükemmel deniz manzaralı 85 bin m2 ve hemen yanında 98 bin m2 villalık bir araziden bahsdiyorum. İlgilenirseniz resimlerini ve diğer bilgileri de size gönderebilirim. Cevapınızı bekler selam ederim. Mehmet ali bozbaş Tel 0535,4192317 (mali-bb@hotmail.com)

Comments are closed.

Back To Top