Görüntülenme: 111.046

Rate this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Neshan Mülazım 1995 TÜRKİYE GÜZELİ NEZHAN, YUNANİSTAN’DA ŞÖHRET OLDU

 08 Ocak 2009  Yunanistan'daki Türkler


Neden Atina?
Türkiye’deki manken imajına uymuyordum. Gece hayatım yoktu. Burada şartlar farklı. İnsanlar defilelere kıyafetler için geliyor.

Peki, işler nasıl?
Mükemmel. Burada Türkiye’den daha fazla kazanıyorum. Türkiye’de bir defilede 200 dolar, katalog çekiminde ise 300 dolar alıyordum. Burada, defile başına 700, katalog için de 1000 dolar kazanıyorum.

Atina’da hangi güçlüklerle karşılaştın?
Bir dergi için verdiğim mayolu fotoğrafın rotuş yapılarak g – string giyiyormuşum gibi yayımlanmasını saymazsak yok sayılır.

Türk meslektaşlarına tavsiyelerin var mı?
Esmer, zayıf ve uzun boylu iseler burada kolayca iş bulabilirler. Ayrıca, Türk erkek mankenler için de Atina fırsat. Erkek mankenlerin çoğu başka ülkelerden geliyor.
http://www.milliyet.com.tr/2002/02/09/magazin/mag03.html

————————————————————————–

ÇIPLAK POZLAR VERDİ
Altı sene önce, Kıbrıs Rum Kesimi Güzeli Stella Dimitrou ile özel dostluk kurup Atina’ya yerleşen Neshan Mülazım; 2002 yılında Stella ile Yunanistan’ın Max dergisine çırılçıplak pozlar verdi. Ancak bu pozlar da ona kısa süre gündemde kalmaktan daha fazlasını getimedi.

SONUNDA BAŞARDI
Yıllardan beri Atina’da yaşayan Neshan’ın şansı yeni yeni gülmeye başladı. Yunanistan’ın en ünlü talk show’cusu Nikos Mastorakis, Antenna Kanalı’ndaki yeni programında partner olarak kendine Neshan’ı seçti. Yüzlerce Yunanlı güzelin arasından bu programa sunucu olarak seçilen eski Türkiye Güzeli; bir anda tüm Yunanistan’ın tanıdığı ünlü bir isim oldu.
Kaynak:ZAFER AKBAŞ -SabahEtiketler: , , ,

Yorumlar: Yorum (0) |