Görüntülenme: 11785

Rate this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Esra ve Yonca Almanya Popstar

 19 Kasım 2009  Almanya'daki Türkler

Eşi de Türk kökenli olan Williams yarışmada ayrıca eski grup arkadaşı Garry Barlow ile “Shame” isimli şarkıyı seslendirdi. ABD’deki elemelerde de 16 yaşındaki Esra ile yakından ilgilenen Williams “Keşke 20 yıl önce tanışmış olsaydık” diyerek iltifat etmişti. Dün geceki yarışmada ise favorisinin sorulması üzerine Williams, Esra’yı işaret etti.

Telefon oylamasından geçer puan alan Esra, Jüri’den de tam puan alarak yoluna devam etti. Diğer Türk kızı Yonca (22) ise seslendirdiği şarkının bazı bölümlerinde detone olmasına rağmen dansıyla beğeni toplayarak son anda rakibini geride bırakıp yarışmaya devam etme hakkı elde etti.

YENİ POPSTARLAR ALBÜM ÇIKARACAK

Bu yılki “Popstars Girls Forever” yarışmasında yarışmayı kazanan 4 genç kız “Lavive” isimli bir grup oluşturarak albüm çıkarma hakkı kazanacak. 10 genç kızın finale kaldığı yarışmada Sarah ilk popstar olmayı garantilerken, bir genç kız da yarışmaya veda etti. Haftaya ikisi Türk kökenli 8 genç kızın devam edeceği yarışmada her hafta bir kişi popstar seçilerek “Lavive” grubuna girmeyi başarırken, yine her hafta bir genç kız ise yarışmaya veda edecek. Yarışma üç hafta sonra sona erecek.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/16328050.asp?gid=373Etiketler: , ,

Yorumlar: Yorum (0) |