Rotterdam Genç İşadamları Rijmond TV’de

Özellikle Rotterdam ve çevresinde ilgi ile izlenen Rijmond TV geçtiğimiz gün Türk girişimcilerini ağırladı. Kısa adı Rogiad olan Rotterdam Genç İşadamları Derneği’ne üye yaklaşık 70 işadamının katıldığı resepsiyon Rijmond TV merkez binasında yapıldı.

Rijmond Tv adına Arjan Roos ve ROGİAD adına İsmail Meral programın içeriği hakkında kısa bilgi verdiler, Rijmond TV ve Rogiad yaz tatili ardından ilk defa bir araya gelen üyelerine ikramlarda bulundular.

Davetlilere, Rijmond TV yöneticileri Arjan Roos, Denis Mulder ve Leendert Hoogvliet rehberliğinde stüdyolar gezdirildi.  Başta ana haber stüdyoları olmak üzere reji, yayın odası ve radyo ses montaj stüdyolarının işlevleri ile ilgili bilgi alan genç işadamları, teknolojinin en son ürünleri ile ilgili çeşitli bilgiler de verildi.

Farklı iş sektörlerinden girişimciler ve basın mensuplarının katıldığı gezide girişimciler Tv ve Radyo yayınları hakkında detaylı bilgi alırken, haber sunumları ve radyo reklam – spot seslendirmelerinde şirketlerinin tanıtımları için hatıra roller üstlendiler.

Related Posts