Almanya’nın Türk popstar( Bahar Kızıl (19) )

Almanya’da ”Popstar” adlı yarışmayı kazanarak ”Monrose” adlı müzik grubunun solistlerinden biri olarak bir anda üne kavuşan Bahar Kızıl (19), pop yıldızı olmanın sorumluluk gerektirdiğini söyledi.

Bahar Kizil Kimdir?
Bahar, Alman Haber Ajansına (DPA) yaptığı açıklamada, tanınmış biri olmanın belirli bir sorumluluğu da beraberinde getirdiğini belirterek, “Pop yıldızı olmak, sadece şarkı söylemekten çok daha önemli bir şey. Örnek olma işlevim ve çocuklarla gençlere karşı bir sorumluluğum var” şeklinde konuştu.

Meşhur olmaya da henüz alışamadığını ifade eden Bahar, “Bazen, herkesin
tanıdığı bir insan olduğumu unutuyorum. Buna henüz alışamadım. Hayranlarımla konuştuğum zaman bunun yeniden farkına varıyorum” dedi.

Pop dünyasına katılmaktan pişman olmadığını ve çok mutlu olduğunu kaydeden Bahar, “Her dakikanın ve şimdi olduğu haliyle yaşantımın tadını çıkartıyorum” diye konuştu.

Röportaj, fotoğraf çekimi ve konser gibi çok sayıda sorumluluktan en fazla canlı müzik çekimlerini sevdiğini belirten Bahar, “Ben şarkıcıyım. Sahnede durmayı ve şarkı söylemeyi çok seviyorum” dedi.
—————————
Türk kızı Bahar Kızıl, Almanya’da popstar seçildi. Bahar, 2 kız arkadaşıyla grup kurup, albüm çıkartacak.

Türk kızının sesi Almanlar’ı büyüledi. 18 yaşındaki Bahar, rakiplerini eleyip Almanya’nın ‘popstar’ı seçildi.

2 kız arkadaşıyla grup kuracak
Almanya, Bahar’ı konuşuyor. Cologne kentinde düzenlenen ve ülkenin en çok izlenen Pro 7 kanalında yayınlanan Popstar yarışmasını, 18 yaşındaki lise öğrencisi Bahar Kızıl kazandı. Hem sesi hem de güzelliği ile Almanlar’ı kendisine hayran bırakan Bahar, Mandy ve Senna adlı kız arkadaşları ile bir grup kuracağını söyledi.

Hayranları her gün artıyor
Yarışmanın başından beri favori olarak gösterilen Bahar, küçüklüğünden itibaren müzikle ilgilendiğini söyledi. Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan gurbetçi Bahar’a, sevenleri tarafından hazırlanan internet sayfalarında övgüler diziliyor…

—————————

[img=300×300]http://www.kusadasi.biz/pictures/several-pix/monrose.jpg” alt=”” width=”185″ height=”165″ />

Bahar Kizil, a lovely Turkish girl who lives in Germany – Freiburg, won the TV competition from more than 5000 candidates and now she is new pop-star of Germany. She is 18 years old; 1.58m and 51 kg.

The competition took 6 months and created a brand-new band: Monrose. Senna Gammour (26, waitress from Frankfurt) and Bahar Kizil (19, student from Freiburg) were already selected by jury. Mandy Capisto (16, from Burstadt) had to wait for the telephone decision of the viewers.

Bahar Kizil has excellent voice and very emotional style. And the band’s album will be available to listen soon.
———————————–
01-05-2008
Almanya’nın en sevilen müzik gruplarından olan Monrose Grubu’nun solisti Bahar Kızıl, ünlü erkek dergisi FHM’nin “Dünyanın En Seksi Kadınları” ve “En Ateşli 30 Kadın” listesine seçildi.

“En Ateşli 30 Kadın” listesinde 8. sırada yer alan Bahar Kızıl, 9. sıradaki dünyaca ünlü manken Heidi Klum’u geride bıraktı. Alman TV kanalı VİVA’nın sunucusu Gülcan Kamps (Karahancı) (altta) de 25. sırada yer aldı. Listede birinciliği ise sunucu Michelle Hunziker elde etti.

“Dünyanın En Seksi Kadınları” sıralamasında ise 1. sırayı Megan Fox alırken, Charlize Theron ikinci seçildi. Bahar Kızıl, bu listede de 19. sırayı alarak yine Heidi Klum, Angelina Jolie, Kate Moss, Christina Aguilera, Salma Hayek, Kylie Minogue, Julia Roberts, Cameron Diaz, gibi dünyaca isimleri geride bıraktı. Gülcan Kamps ise ilk 100 kadın arasına girmeyi başardı ve 98. sıraya seçildi.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/dunyadan/8837505.asp?gid=224&sz=26082

Related Posts

1 Comment

  1. [b]Bahaaaaarrr weee love you 😀 türkiye ve türkler seninle gurur duyuyor !![/b]

Comments are closed.