Görüntülenme: 11904

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Hollandada seçilen Türk kökenli meclis üyeleri

 24 Mart 2015  Hollanda'daki Türkler

Hollanda Yerel Seçimleri’nin parti bazındaki sonuçlarının ardından bugünden itibaren adaylara verilen tercihli oylar da belli olmaya başladı.

 

Belediyeler listelerdeki kişilerin aldığı oyları açıklarken, listelerdeki Türk adaylarının tercihli oylarla üst sıralara çıktığı gözlemlendi. Buna göre farklı şehirlerdeki parti ve listelerdeki tercihli oylarla Belediye Meclis Üyeliğine seçilen Türk adayları şu şekilde:

 

(Tercihli oyla kazanan ve listede ismi geçmeyen Türk kökenli adayların, isimlerini, partilerini, şehrini ve aldığı  oy sayısını info@haber.nl adresine gönderebilirsiniz)

 

Emre ÜnverAmsterdamPvdA2120

Meclis Üyesi Belediye Parti Aldığı Oy 
Fulya Uysal Almelo PvdA 206
İmran Dikman Almelo D66 210
Uğur Çete Almelo Lijst Çete 686
Gülhan Keskin-Akdemir Alphen aan de Rijn PvdA 217
Harun Keskin Amersfoort PvdA 1281
Dilan Yeṣilgöz-Zegerius Amsterdam VVD 679
Emre Ünver Amsterdam PvdA 2120
Canan Uyar Amsterdam-Noord PvdA 1134
Meltem Kaya Amsterdam D66 1435
Orhan Kayar Amsterdam PvdA 1804
Münire Manisa Amsterdam Nieuw-West PvdA 844
Neslihan Bedirhanoğlu Amsterdam Nieuw-West Multicultureel Plus 1400
Nevin Özütok Amsterdam Oost Groenlinks 5647
Eşref Öcal Apeldoorn PvdA 760
Şükran Aksoy Apeldoorn PvdA 447
Abdurrahman Çetintaş Arnhem SP 289
Engin Bülbül Arnhem PvdA 385
Kürşat Bal Arnhem Verenigd Arnhem 306
İbrahim Güven Arnhem D66 411
Aydın Akkaya Bergen op Zoom GBWP 458
Ömer Duman Bergen op Zoom D66 232
Şahin Ergeç Bergen op Zoom PvdA 207
Ufuk Cuman Bergen op Zoom D66 245
Bayram Gezer Beverwijk PvdA 362
Haydar Erol Beverwijk Groen Links 1016
Rahman Kat Beverwijk VVD 285
Yusuf Kınık Beverwijk D66 169
Kübra Atalay Boxtel CDA 242
Hasan Saritas Capelle a/d Ijssel Pvda 268
Sinan Özkaya Delft Groenlinks 600
Birgül Özmen Den Haag D66 1180
Bülent Aydın Den Haag PvdA 1219
Hasan Küçük Den Haag Islam Democraten 2966
Mehmet Eser Den Haag D66 1410
Mustafa Okçuoğlu Den Haag Groen Links 1438
Tahsin Çetinkaya Den Haag Islam Democraten 1886
Çetin Yıldırım Deventer PvdA 634
Lütfi Altuntaş Deventer PvdA 519
Ömer Melikoğlu Deventer Groenlinks 547
Mehmet Şahan Dieren PvdA 252
Ercan Koçyiğit Doetinchem PvdA 501
Sevda Bali Doetinchem GroenlinksDoetinchem 220
Ahmet Karapınar Dordrecht Groenlinks 418
Aydın Gündoğdu Dordrecht Beter voor Dordt 355
Bahattin Güler Dordrecht PvdA 870
Nilüfer Sönmezer Dordrecht Pvda 683
Osman Soy Dordrecht Beter voor Dordt 316
Şahin Seme Dordrecht CDA 363
Hilal Çelik Ede Groenlinks 388
Raşit Görgülü Ede PvdA 360
Yasin Torunoğlu Eindhoven PvdA 5829
Serkan Özkan Emmen PvdA 285
Ahmet Yılmaz Enschede  SP 372
Ayfer Koç Enschede CDA 969
Kenan Boz Enschede PvdA 719
Zehra Çeben Enschede Burger Belangen 526
Erol Bahtimur Gilze Rijen CDA 171
Ali Koçak Gorinchem PvdA 337
Eyüp Güngör Gorinchem SP 239
İbrahim Elmacı Gorinchem PvdA 159
İlhan Tekir Gorinchem GroenLinks 316
Kenan Koşar Haaksbergen PvdA 169
Burhan Gün Haarlem Groen Links 538
Zehra Sarıaslan Harderwijk PvdA 599
Fevziye Şahin Heemskerk PvdA 266
Neco Kaygısız Helmond PvdA 356
Sedat Dere Helmond CDA 530
Ali Oflazoğlu Hengelo Pro-Hengelo 328
İ. Çetinkaya Hengelo D66 244
İ. Yıkılmaz Hengelo PvdA 303
Nuri Akfidan Hengelo CDA 510
Hüseyin Şimşek Heusden Gemeentebelangen Heusden 492
Dilek Bilgen Küçükşantürk Hoorn PvdA 290
Kerem Gencer Huizen PvdA 342
Kemal Koyuncu Leerdam PvdA 398
Zeynal Tosun Leerdam PvdA 298
Ali Keskin Leerdam Leerdam 2000 250
Vahit Köroğlu Leiden D66 627
Kadir Aksoy Lelystad Groen Links 410
Mehmet Çiçek Maassluis CDA 270
Murat Çiftçi Maassluis PvdA 360
Mehmet Kavşıklı Middelburg PvdA 305
Turgay Tankır Nijmegen PvdA 4177
İlyas Demir Oldenzaal CDA 174
Murat Yıldırım Oldenzaal Werknemers Groepering 161
Memet Tekinerdogan
Oude Ijsselstreek CDA 361
Gulden Siner-Sır
Oude Ijsselstreek Lokaal Belang 409
İsa Kahraman Rijssen-Holten CDA 1090
Ali Bayrak Roermond PvdA 312
Selami Coşkun Roermond PvdA 422
Aydın Peksert Rotterdam NIDA 1256
Hamit Karakuş Rotterdam PvdA 15711
Turan Yazır Rotterdam CDA 1849
Ahmet Yıldırım Rotterdam Charlois PvdA 498
Zeki Baran Rotterdam Charlois PvdA 1110
Hülya Bozok Rotterdam Delfshaven NIDA 583
Deniz Çatıkkaş Rotterdam Feijenoord PvdA 850
Fatih Elbay Rotterdam Feijenoord D66 1030
Mustafa Doğan Rotterdam Feijenoord NIDA 980
Necat Kaya Rotterdam Ijsselmonde Lijst Kaya 906
Oktay Ünlü Rotterdam Kralingen PvdA 551
Emin Erdoğan Rotterdam Noord NIDA 703
Hakan Küçük Schiedam SP 349
Mahmut Erdem Schiedam PvdA 452
Nihat Ulusoy Schiedam CDA 190
Refik Malkoç Schiedam Blanco Lijst 656
Zeynep Erdoğan Schiedam PvdA 226
Adem Başkaya Soest Pvda 264
Osman Suna Soest PvdA 784
Yeter Erbişim Terneuzen Top / Gemeente Belangen 211
Armağan Önder Tiel Groenlinks 447
Mehmet Yüce Tiel D66 464
Mustafa Alışkan Tiel PRO Tiel 168
Neşe Budak Tiel PvdA 237
Ali Yenice Tilburg Groenlinks 457
Orkun Baytemur Tilburg PvdA 756
Yusuf Çelik Tilburg PvdA 260
Bülent Işık Utrecht PvdA 961
Selma Baş Utrecht D66 7959
Gökhan Çoban Veenendaal D66 317
Ülkü Öğüt Veghel Hart voor Veghel 373
Ahmet Karateke Velsen PvdA 406
Süleyman Çelik Velsen Velsen Lokaal 342
Ali Oruç Venlo Lokale Demokraten 418
Duygu Oruç Venlo CDA 302
Gökhan Yurt Venlo Lokale Demokraten 507
Merve Karaman Venlo CDA 297
Ahmet Koçyiğit Venray inVENtief 293
Kamelya Ertürk Venray CDA 249
İlhan Altundag Vlaardingen PvdA 503
Dilek Odabaşı Waalwijk Groenlinks 615
Fatih Yücel Weert Weert Lokaal 297
Bahar Palabıyık Zaandam D66 931
Eylem Köseoğlu Zaandam PvdA 477
Murat Baylan Zaandam D66 985
Songül Mutluer Zaandam PvdA 689
Cemal Yıldırım Zwolle Swolwacht 839



Etiketler:

Yorumlar: Yorum (0) |