Rıfat Karlova, Tayvan’da ‘Altın Çan’ Televizyon Ödülü’nü Kazandı

rifatkarliovaRıfat Karlova, Tayvan’da ‘Altın Çan’ Televizyon Ödülü’nü Kazandı
nbsp;UZAKDOĞU’da yaptığı başarılı programlarla tanınan Rıfat Karlova, Tayvan’da Altın Çan Televizyon Ödülü’nü kazandı.Rıfat Karlova, Tayvan’ın en büyü…

UZAKDOĞU’da yaptığı başarılı programlarla tanınan Rıfat Karlova, Tayvan’da Altın Çan Televizyon Ödülü’nü kazandı.

Rıfat Karlova, Tayvan’ın en büyük televizyon kanalı SET TV’de her perşembe günü yayınlanan Eğlence Sever isimli programdaki sunuculuk performansıyla ödüle layık görüldü. 9 jüri üyesinin tamamının oyunu alan Karlova’nın teşekkür konuşması ise izleyenleri duygulandırdı, hem de kahkahaya boğdu. Ödülünü almak üzere heyecanla sahneye fırlayan Karlova, duygusal bir konuşma yaparak “Baba, seni çok seviyorum. Ödülü aldım, Türkiye’ye geliyorum” diye haykırdı.

Son derece heyecanlı olduğu gözlenen Karlova, arkadaşlarının uğur getirmesi için kırmızı iç çamaşırı giymesini tavsiye ettiğini söyleyerek davetlilere iç çamaşırını gösterdi ve “Gerçekten işe yarıyormuş” dedi.

En İyi Gezi Programı Sunucusu dalında ödülün sahibi olan Karlova, Tayvan’da bu ödülü kazanan ilk yabancı olma başarısını gösterdi. Karlova’nın başarısı, hem Tayvan hem de Çin basınında geniş yer buldu.

SK(AÖ/İD)

http://tr.wikipedia.org/wiki/U%C4%9Fur_R%C4%B1fat_Karlova

Related Posts